Sysmex Poland

Województwo łódzkie/część mazowieckiego i lubelskiego

Przedstawiciel Handlowy Warszawa/Łódź

Twój zakres obowiązków
  • samodzielne osiąganie wyników sprzedażowych, przygotowywanie ofert handlowych, działania marketingowe i promocyjne dotyczące rozwiązań laboratoryjnych na terenie województw: łódzkiego, części mazowieckiego oraz lubelskiego (rozwiązania z zakresu hematologii, analityki ogólnej, koagulologii, automatyzacji)
  • pozyskiwanie nowych i utrzymanie obecnych Klientów firmy
  • nawiązywanie i budowanie relacji z Klientami poprzez regularne wizyty handlowe
  • pełen nadzór nad procesem sprzedaży
  • stałe podnoszenie poziomu wiedzy merytorycznej
  • przeprowadzanie prezentacji produktowych z zakresu diagnostyki medycznej
  • reprezentowanie firmy na konferencjach diagnostycznych
  • przygotowywanie części merytorycznej ofert przetargowych
  • bieżąca współpraca z innymi działami terenowymi oraz biurem
  • raportowanie do Regionalnego Kierownika ds. Sprzedaży
Nasze wymagania
  • miejsce zamieszkania na terenie województwa łódzkiego lub mazowieckiego (warunek konieczny)
  • doświadczenie w tworzeniu dokumentów do postepowań przetargowych (warunek konieczny)
  • ukończone studia wyższe (preferowane kierunki: analityka medyczna, biologia)
  • minimum pięcioletnie doświadczenie zawodowe w pracy z Klientem (doświadczenie w pracy na rynku diagnostycznym będze dodatkowym atutem)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • czynne prawo jazdy kat. B (nasza oferta wymaga przemieszczania się w ramach powierzonego terenu)
  • sprawna obsługa narzędzi pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point)
To oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • narzędzia pracy niezbędne do wykonywania obowiązków, w tym samochód służbowy również
  • do użytku prywatnego
  • interesującą pracę w nieustannie rozwijającej się firmie o pozycji globalnego lidera
  • proces onboardingowy dopasowany do specyfiki pracy i stanowiska
  • indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego, wzbogaconą programem mentorskim
  • wynagrodzenie adekwatne do poziomu rozwoju kariery oraz system premiowy powiązany
  • z rezultatami pracy
Numer referencyjny: #DH 2024-05
Kontakt
Sysmex Polska
Lokalizacja biura Sysmex Polska
Sysmex Polska SP. Z O.O.
Al. Jerozolimskie 176
02-486 Warszawa
PL
Dział
Sales
Doświadczenie zawodowe
5 bis 7 Jahre
Forma zatrudnienia
full-time