Sysmex Poland

Młodszy Specjalista ds. Zamówień Publicznych i Umów

Twój zakres obowiązków
  • wyszukiwanie i monitorowanie postępowań przetargowych
  • weryfikacja i kompletowanie dokumentacji przetargowej
  • przygotowywanie wniosków wadialnych
  • opracowywanie zapytań dot. zapisów SWZ i prowadzenie korespondencji z zamawiającymi
  • weryfikacja umów handlowych w zakresie warunków ich realizacji oraz prowadzenie czynności związanych z procesem zawierania umów
  • aktualizowanie baz danych, zestawień oraz systemu CRM
  • współpraca z Przedstawicielami Handlowymi, a także z pozostałymi działami firmy
  • monitorowanie przebiegu postepowań, zgodnie z terminami określonymi w ustawie Pzp oraz dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji przetargowej
Nasze wymagania
  • min. 1 rok praktycznego doświadczenia w obszarze zamówień publicznych
  • znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych
  • ukończone wyższe wykształcenie (mile widziane wykształcenie prawnicze lub pokrewne bądź ukończone podyplomowe studia z zamówień publicznych)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. A2
  • praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office
  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole, nastawienie na realizację wspólnych celów
  • dokładność i dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy pod presją czasu
To oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • pracę w elastycznym systemie hybrydowym (3 dni praca w biurze, 2 dni praca z domu)
  • narzędzia pracy: laptop, telefon, materiały niezbędne do wykonywania obowiązków
  • interesującą pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie
  • indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego, wzbogaconą programem mentorskim ze strony doświadczonych pracowników firmy oraz dostępem do wewnętrznych systemów e-learningowych;
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, oferowane w zależności od etapów rozwojowych
  • wynagrodzenie adekwatne do stanowiska, obowiązków oraz wyników pracy; system premiowy
  • atrakcyjny pakiet benefitów
Numer referencyjny: #DP 2024-10
Kontakt
Sysmex Polska
Lokalizacja biura Sysmex Polska
Al. Jerozolimskie 176
02-486 Warszawa
PL
Dział
Legal
Doświadczenie zawodowe
1 to 2 years
Forma zatrudnienia
full-time